Za slušný a bezpečný život 2

Výzva organizátorov Mariána Mišúna a Oskara Dobrovodského

Slovenky, Slováci, je najvyšší čas prejsť konečne od slov, ktoré už niekoľko rokov počúvame, k reálnym činom. Všetci rozprávame o Svätoplukových prútoch ako o symbole národnej jednoty, ale realita je úplne iná. Práve vďaka našim zbytočným konfliktom môžu od roku 1989 oligarchovia z vysokej politiky likvidovať slovenský národ a rozkrádať naše národné bohatstvo. Prišiel čas, aby sme boli opäť jednotní. Preto aj Vás pozývame na Pochod za slušný a bezpečný život 2, ktorý sa dňa 10.11.2012 môže stať symbolom národnej spolupráce.

Slovenský národ je dnes ohrozený a potrebuje aj vašu pomoc! Už nie je čas hrať sa na ľavicu alebo pravicu, ani na malých nekompromisných vodcov neschopných spolupráce! Nehľadajte viac zbytočné dôvody, prečo náš protest nepodporíte! Práve v tento deň môže byť konečne dohodnutá spolupráca prostredníctvom spoločných stretnutí za jedným okrúhlym stolom. Táto výzva je adresovaná všetkým národne a sociálne cítiacim Slovákom bez ohľadu na stranícke tričko: Matici slovenskej, SNS, NaS, ĽSNS, SHO, SP, NSS a ďalším, ktorým nie je ľahostajná budúcnosť slovenského národa! Radi samozrejme privítame aj aktuálne oklamaných voličov strany SMER-SD.

Protest je nadstranícky, no organizátori odmietajú účasť každého politika, ktorý sa po roku 1989 podieľal na likvidácii a okrádaní slovenského národa. V prípade záujmu o vystúpenie s príhovorom na našej akcii nás kontaktujte.

Žiadame, aby si účastníci na akciu priniesli iba Slovenské vlajky, prípadne transparenty s heslami proti asociálom a skorumpovaným politikom.

Pre lepšiu kvalitu stlač nastavenia (ozubené koliesko)

info: marian.misun@gmail.com
oskar.dobrovodsky@gmail.com

Súvisiace videáZa slušný a bezpečný život – videoreportáž
Za slušný a bezpečný život – zostrih prejavov

Reklamy